10 beauty trikov pre každú ženu

10-beauty-trikov-pre-kazdu-zenu

Z každého kúta na nás vykúkajú nové kozmetické produkty. Niekedy je ťažké sa vyznať v tom, čo funguje a čo nie. V tomto článku sme vám zhrnuli 10 beauty trikov, ktoré sa vám môžu zísť. 

  1. Domáci peeling na pery

Na zjemnenie pier (v prípade, že ich máte napr. popraskané) si urobte domáci peeling. Jednoducho zmiešajte med a cukor a aplikujte na pery. 

  1. Husté obočie

Obočie najskôr dokreslite a potom použite kefku na obočie (podobnú riasenke). Ihneď po nanesení prstami popritláčajte chĺpky k pokožke. Farba z nich vytvorí hustejšie obočie. 

  1. Zatočené riasy

Tento trik je vhodný, ak používate kliešte na mihalnice. Jednoducho ich nahrejte fénom a klasicky použite. Vaše riasy vydržia dlhšie natočené. POZOR! Pred použitím kliešte vyskúšajte, aby neboli príliš horúce.

  1. Vychladený očný krém

Oči väčšinou chceme zbaviť opuchov. Docielite to tým, že krém budete držať v chlade. Po nanesení vám príjemne schladí opuch.

  1. Suchý šampón

Skúste ho použiť s predstihom. Do vlasov ho nastriekajte už večer a ráno ho len vyčešte. 

  1. Sledujte dátum spotreby pri kozmetike

Vedeli ste, že aj kozmetika má svoj dátum spotreby? Zvyčajne sa má spotrebovať do niekoľkých mesiacov od otvorenia. Sledujte tento čas a po skončení doby spotreby kozmetiku už viac nepoužívajte. 

  1. Matný rúž

Vie byť zradný. Pokiaľ ho chcete vyskúšať, ale nechcete hneď vyhadzovať peniaze za nový, tak použite svoj klasický rúž. Naneste ho na pery a priložte naň servítku. Tento trik dodá vašim perám matný efekt. 

  1. Ceruzka na oči a jej využitie

Trik, ktorý pravdepodobne každá z nás už dávno pozná. Ak  máte ceruzku na oči, s ktorou sa horšie pracuje, tak ju zahrejte na otvorenom ohni. Docielite tým to, že ceruzka zmäkne a bude sa s ňou lepšie pracovať. 

  1. Hydratácia pleti

Udržať pleť hydratovanú môžete predovšetkým tým, že budete dodržiavať pitný režim. Či používate make up alebo nie, na hydratáciu pleti by ste nemali zabúdať. Každé ráno si naneste hydratačný krém na tvár. 

  1. Pridajte si trochu farby 

Na líčka. Dodá vám lesk a život. Krásne vám rozjasní tvár a stačí iba pár ťahov štetcom.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Prihláste sa do svojho účtu

Vytvorte si nový účet