3 večerné rituály pre krásu a zdravie

3 večerné rituály pre krásu a zdravie

Večerné rituály sú akýmsi balzamom na dušu. Cítime sa po nich lepšie a krajšie. Dokonca stačí, že pôjde o obyčajný kúpeľ, pri ktorom si oddýchneme.

Horúci kúpeľ

Nie je nič lepšie, ako si po náročnom dni napustiť vaňu s teplou vodou a ľahnúť si do nej. Maximálny odpočinok! Toto by mal byť čas pre vás. Čas, kedy vypnete telefón, pustíte si príjemnú hudbu, zapálite čajové sviečky a jednoducho relaxujete. Neodporúčame nosiť si do kúpeľne laptop či dokonca prácu. Toto je ten moment, kedy by ste mali oddychovať – vypnúť myseľ a prečistiť si ju. V prípade, že vás kúpanie dlho nebaví, tak ho využite aspoň na oholenie všetkých častí tela. 

Maska na tvár

A vlastne… nemusí to byť iba maska na tvár. Môže byť aj na ruky, nohy či inú časť tela alebo na vlasy. Pár minútové alebo nočné. Každá poslúži veľmi dobre.

Telové mlieko

Po horúcom kúpeli býva pokožka vláčna, a tým pádom aj pripravená na kvalitný krém. Popravde, horúca voda vám tú pokožka aj veľmi vysúša. Krémovanie a mazanie preto nevynechávajte ani v zimných mesiacoch. Najlepšie bude, ak tento rituál budete robiť po každom sprchovaní.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Prihláste sa do svojho účtu

Vytvorte si nový účet