Nakupujte efektívne – už žiadne dni, kedy neviete, čo na seba

Nakupujte efektívne – už žiadne dni, kedy neviete, čo na seba

Každá žena má zvláštny talent – nemať si čo obliecť i napriek tomu, že má plnú skriňu. V tomto článku vám prinášame tipy, ako nakupovať efektívne a nezaplniť si tak zbytočne skriňu kúskami, ktoré nebudete nosiť. 

Trendy

Rovnako ako prichádzajú, tak i odchádzajú. Hoci sa hovorí, že sa neustále vracajú po pár rokoch. Riadiť sa iba podľa trendov nepatrí do efektívneho nakupovania. Odporúčame vždy sa nad kúpou poriadne zamyslieť – kupovať kúsky ešte na začiatku sezóny a nie v zľavách. Najlepšie je vybrať si také dva kúsky, ktoré budeme kombinovať so základnými kúskami, ktoré v šatníku už máme. Predídeme tak zbytočnému nakupovaniu.

Základné kúsky

Ide o kúsky, ktoré by v našej skrini mali tvoriť najväčší podiel. Tieto kúsky by mali byť kvalitné, aby nám vydržali čo najdlhšie. Vytvárajú náš osobitý štýl a denne nám pomáhajú s výberom outfitu, pretože ich kombinujeme stále dookola. Dokonca aj s trendovými kúskami. V niektorých prípadoch (ako napríklad biele tričko alebo košeľa) odporúčame mať viac druhov. Niekoľko bielych košieľ a tričiek vám zabezpečí, že vydržia dlhšie, pretože sa rýchlo neopotrebujú.

Bižutéria a ďalšie doplnky

Vášmu outfitu dodávajú ten správny šmrnc. Je to ako pri varení. Jedlo bez korenia je síce v pohode, ale omnoho chutnejšie je, ak ho okoreníme. To platí aj pre outfity. Zvoliť môžete stálice alebo také, ktoré budete obmieňať. Pri kúpe myslite na to, aby ste kúsky vedeli doladiť k outfitu. Asi by vám bola zbytočná semišová kabelka, ak by ste ju nemala k čomu nosiť, však?

Nakupovanie v zľavách

Kameň úrazu. V zľavách často nájdeme trendy kúsky po sezóne, a preto nie je vhodné ich nakupovať. Možno v zľavách nájdete i základné kúsky oblečenia, ale treba zvážiť, či sú dostatočné kvalitné. Inak by nemalo význam ich kupovať. Nakupovanie v zľavách vá neodporúčame.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vitajte

Prihláste sa do svojho účtu

Vytvorte si nový účet